TOSHİBA LAPTOP ALAN YER

Toshiba 2.El laptop bilgisayar satmak istediğiniz için kesinlikle bizler ile iletişime geçin. Dilerseniz whatsapp üzerinden ürün resmini göndererek oturduğunuz yerden alış fiyatımızıda öğrenmeniz mümkündür.

Gerek yazılımsal gerekse donanımsal olarak toshiba marka bilgisayarlarlar, diğer markalara nazaran daha sağlam ve servis ağı daha geniş olan, bilgisayar markalarından birisidir. Masa üstü olsun yada dizüstü olsun bu bilgisayarlar kolay kolay arıza çıkarmaz, arıza çıkarsa bile parçası çok miktarda bulunur.
Model yükseltmek amacıyla elindeki bilgisayarını satmak isteyen pek çok kişi toshiba bilgisayar alanlar yerler aramaktadırlar. Bu konu da sizlerin yanınızda olduğumuzu belirterek bilgisayarımı nereye satabilirim sorusuna cevap veriyoruz ve tüm 2. El çalışır vaziyetteki toshiba marka bilgisayarlarınızı alıyoruz.

Telefon numaralarımızdan ulaşarak bizlerden fiyat alabileceğiniz gibi, whatsapp üzerinden bilgisayarınızın resimlerini göndererekte ortalama bir fiyat alırsınız. Anlaşma sağlandığı taktirde nerde olursanız olun, 30 dakika içerisinde bulunduğunuz yere geliyor, ödemenizi yaparak bilgisayarınızı alıyoruz.

Bize Yazın