İkinci el laptop alan yerler

İkinci El Bilgisayar (PC) Ürünleri Satın Alıyoruz!

Ofisinizde kullanmadığınız ikinci el masaüstü bilgisayar (desktop), ikinci el notebook (dizüstü bilgisayar) ve ikinci el yazıcı (printer) ürünleriniz mi var? Atıl durumda olan ürünleriniz varsa ikincielaliyoruz.com’a getirin değer kazansın, siz de anında para kazanın!

İkinci el bilgisayar alım işlemlerinde aynı gün ekspertiz yaparak en uygun rakamları belirliyor ve değerinde satın alım işlemi yapıyoruz.

Satın aldığımız ürünlerinizin ödemesini aynı gün yapıyoruz. Yaptığımız ekspertiz ve testler sayesinde bilgisayarlarınızı gerçek değerinde hemen nakde çevirebilirsiniz.

İkinci el teknolojik ürünler alım satımı yapan firmamız, yıllardır bu sektörde deneyimleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle ikinci el bilgisayar, laptop ve yazıcı (printer) alım satımı yaparak teknoloji sektöründe geri dönüşüme ciddi katkılar sağlıyoruz. Sizler de ikinci el bilgisayar temin etmek istiyorsanız ya da bilgisayarınızı elden çıkarmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.

İkinci El Bilgisayar Alım Prosedürlerimiz

İkinci el bilgisayar satımı yapmak istiyorsanız, eksperimiz bilgisayarınızı inceleyerek piyasa değerine uygun bir fiyat belirleyecektir. Bu noktada bilgisayarınızın markasının hiçbir önemi bulunmuyor. Bu inceleme esnasında bilgisayarın durumu ve kullanım ömrü hakkında detaylı bir rapor çıkarılır ve bu rapor sizlerle paylaşılır.

Ekspertize Göre Fiyat Teklifi

Çıkan ekspertiz raporu doğrultusunda fiyat teklifi yapmaktayız. Size sunduğumuz fiyat teklifini kabul ettiğinizde ikinci el bilgisayar alımını gerçekleştirerek aynı gün ödemenizi de yapıyoruz.

Bize Yazın